صفحه اصلی             اخبار             مقالات             آلبوم تصاویر                 ورود                 عضویت             درباره ما             تماس با ما             English
   
0 item
     
 
فروشگاه صنایع دستی ایرانیان

   لباس محلی بزرگسال

   لباس محلی بچه گانه

   زیور آلات

   جعبه نقره و مینا

   بشقاب مینا

   گلدان مینا

   عروسک با لباس محلی

   کاشی

   نقاشی استخوان شتر ( سرمه دان)

   نقاشی استخوان شتر(جعبه)

   قاب خاتم

   ساعت خاتم

   جا قلمی رومیزی و قلم دان خاتم

   تخته نرد و صفحه شطرنج

   جعبه خاتم

   مجسمه های قلم زنی برنجی

   مجسمه های تخت جمشیدی

   گلیم

   مگنت

   کیف پول

   گوناگون

جستجو در محصولات   راهنمای خرید

   سایت را صفحه خانگی خود کنید

   اضافه به علاقه مندی ها

   اخبار و رویداد ها

   مقالات و مطالب خواندنی

   آلبوم تصاویر

   دوستان

   سایت های مفید

   درباره ما

   تماس با ما

درباره ما


به نام خدا

در راستای نیل به اهداف متعالی و تحقق ارزشهای ایرانی در سال 74 وارد حرفه صنایع دستی شده و اقدام به بازار یابی و فروش آن نمودیم در سال 87 بر آن شدیم که این فعالیت خود را جهانی کرده و صنایع دستی ایرانیان  را به دنیا بشناسانیم و در سراسر دنیا به راحتی توزیع کنیم.
از سال 89 تولید گسترده لباس محلی اقوام مختلف ایرانی را آغاز نمودیم . و امروز با بیش از 1000 دست لباس محلی آماده ارائه بزرگترین تولید کننده لباس محلی ایرانیم  .


هدف ما حمایت از تولید کنندگان و هنرمندان ایرانی است. متاسفانه در چند دهه اخیر به دلیل رکود صنعت گردشگری و کاهش چشمگیر توریست در ایران عزیزمان به صنف تولید کنندگان صنایع دستی اجحاف زیادی شده است.

ما ایرانیان دست به دست هم میدهیم تا میراث نیاکان هنرمند مان را زنده نگه داریم که رونق فروش صنایع دستی  یعنی تولید بیشتر  و انگیزه بیشتر برای یادگیری این هنرها باشد که به یاری خدا تحقق یابد.Designed by Ashkan Arefi   Copyrights © 2008 - 2020 - Iranian Handicraft. All Rights Reserved V2.0  Designed by Ashkan Arefi

صفحه اینستاگرام لباس محلی ایرانیان